Endüstriyel Yazılım ve Otomasyon Sistemleri Çözümleri

Siz de işinizi Bilişim Teknolojileri ve Endüstrinin birleşimi olan Endüstri 4.0 segmentine taşıyarak, kolay ve karlı çözümler elde etmenizi sağlayın.

Fabrika üretim süreçlerini tek noktadan yönetebileceğiniz gelişmiş otomasyon sistemli projelerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde üreterek yatırım risklerinizi düşürmeye ve işinizi hızlandırmaya yardımcı oluyoruz.

Programlanabilir Konrol Cihazı anlamına gelen PLC sistemleri ile PLC denetiminde olan cihazlarınızın kontrolünü sizde tutar. Ayrıca DCS ve diğer entegrasyon hizmetleri ile koordine bir çalışma sahası yaratabilirsiniz.

Firmamızın sahip olduğu birikim ve tecrübe ışığında fabrikalara yurt dışından ya da yurt içinden alacakları sistemlerin gerekli bazı spesifikasyonlara uygunluğunu denetliyor ve kurumunda sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Endüstri 4.0 Akıllı Fabrika IoT Çözümleri

Akıllı Fabrika, imalat sürecini optimize etme amacıyla yazılımlar, modelleme, nesnelerin interneti, büyük veri ve diğer otomasyonu kullanan üretim tesisidir. Akıllı Fabrika, dinamik ve küresel bir pazara hitap edebilmek, fiziksel süreçlerde esneklik sağlamak ve üretim verimliliğini artırmak için ileri bilişim ve üretim teknolojilerinden faydalanır.

Akıllı Fabrika (Akıllı Üretim), bir sonraki Sanayi Devrimi veya Endüstrisi 4.0 olarak öngörülür. Son yıllarda birçok alanda olduğu gibi, Akıllı Fabrika ve Endüstri 4.0’ın ortaya çıkışı teknolojik ilerleme ile yakından alakalıdır.

bg
Endüstriyel Yazılım ve Otomasyon Sistemleri Çözümleri​ için hemen iletişime geçin…