Endüstri 4.0 Veri Toplama & Analizi

Geliştirdiğimiz veri toplama yazılımlarımız ile üretim araçlarınız üzerinde yürüyen işlemlerin tüm kayıtları izlenebilir ve sorgulanabilir hale getiriyoruz.

Herhangi bir donanım ürününe ve yüksek maliyetli veri alma cihazlarına ihtiyaç duyulmaz. Farklı donanımlar ve standart olmayan haberleşme protokolleri için kolaylıkla yeni sürücüler tak-çıkar yapılabilir.

Sıradışı niteliklere ve niceliklere sahip grafik gösterimi ile verilerin etkili görselleştirilmesi yanında otomatik olarak grafik verilerinin analiz edilebilmesini sağlıyoruz

Firmamızın sahip olduğu birikim ve tecrübe ışığında fabrikalara yurt dışından ya da yurt içinden alacakları sistemlerin gerekli bazı spesifikasyonlara uygunluğunu denetliyor ve kurumunda sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Endüstri 4.0 Akıllı Fabrika IoT Çözümleri

Akıllı Fabrika, imalat sürecini optimize etme amacıyla yazılımlar, modelleme, nesnelerin interneti, büyük veri ve diğer otomasyonu kullanan üretim tesisidir. Akıllı Fabrika, dinamik ve küresel bir pazara hitap edebilmek, fiziksel süreçlerde esneklik sağlamak ve üretim verimliliğini artırmak için ileri bilişim ve üretim teknolojilerinden faydalanır.

Akıllı Fabrika (Akıllı Üretim), bir sonraki Sanayi Devrimi veya Endüstrisi 4.0 olarak öngörülür. Son yıllarda birçok alanda olduğu gibi, Akıllı Fabrika ve Endüstri 4.0’ın ortaya çıkışı teknolojik ilerleme ile yakından alakalıdır.

bg-
Endüstriyel Yazılım ve Otomasyon Sistemleri Çözümleri​ için hemen iletişime geçin…